شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۳ - ۹:۴۱ قبل از ظهر

رشد ۶۰ درصدی «سپ»

به گزارش سرمایه نگر، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه اسمی جدید ۸۰۰ میلیارد تومانی، گزارش عملکرد خرداد و ۶ ماه سال مالی منتهی به آذر ۱۴۰۱ را منتشر کرد.

براین اساس، “سپ” در دوره خرداد از کیوسک و قبوض، سایر کارمزد POS ، فعالیت اینترنتی ، فروش جسم کارت و حق عضویت، ارائه خدمات کارتخوان، پین و اعتبار فروخته شده درگاه ها بالغ بر ۳۵۴.۶ میلیارد تومان درآمد کسب کرد. این در حالی است که در خرداد سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲۴۸.۴ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده و طی این مدت با افزایش ۴۳ درصدی روبرو شده است.

این شرکت بورسی در عملکرد ۶ ماهه بالغ بر ۱.۸ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۳۰ درصدی همراه شد.

درآمد حاصل از پین و اعتبار فروخته شده درگاه ها و ارائه خدمات کارتخوان بالغ بر ۱.۱۶ هزار و ۶۵۲.۱ میلیارد تومان (معادل ۶۲ و ۳۵ درصد درآمد) بوده که بیشترین اقلام درآمدی دوره ۶ ماهه به حساب می آید.

بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای سال مالی جاری تا ۳۱ خرداد نشان می دهد قیمت هرسهم “سپ” در اول دی ۳۱۱۲ تومان بوده و با احتساب سود ۳۰ تومانی هر سهم طی ۱۰۲ روز کاری به قیمت ۲۴۱۴ تومانی رسیده که حکایت از بازدهی ۲۳.۱۸ درصدی دارد. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *