پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
سرمایه نگر
سرمایه نگر

پرداخت سود سهام عدالت در روزهای آینده

به گزارش سرمایه نگر، محسن انصاری مهیاری از پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۹ در آینده نزدیک برای همه مشمولان خبر داد و گفت: ۳۶ شرکت سرمایه‌پذیر سهام عدالت که ۳۲ شرکت سود ده بودند، اقدام به واریز سودها کرده و رقم مطلوبی به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز شد که امید است در روزهای آینده بقیه هم پس از وصول، به حساب مشمولان واریز شود.

وی افزود: سال جاری ۲۷۶ شرکت از مجموع ۵۹۰ ناشر سود ده، سود را به رقم ۱۶ هزار میلیارد تومان از طریق سامانه سجام پرداخت کردند. بنابراین از شرکت ها درخواست می‌شود بطور حتم در هیات مدیره‌ها مطرح کرده و سود را به احترام سهامداران از طریق سامانه سجام پرداخت کنند. برای هر سهامدار ناشر باید ۲۵۰ تومان هزینه به سپرده‌گذای پرداخت کند و همه این مبالغ بابت هزینه‌هایی که باید برای این امور انجام دهد، پرداخت و هیچ‌گونه مبلغی برای سود کنار نمی‌گذارد.

انصاری مهیاری ادامه‌ داد: اگر بانک مرکزی موافقت کند، شرکت سپرده‌گذاری به عنوان عضو معتمد اتاق پایاپای پذیرفته می شود و هزینه ها به‌شدت کاهش یافته و استقبال ناشران نسبت به پرداخت سود از طریق سامانه سجام روز به روز بیشتر می‌شود. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

فولاد-سرمایه نگر

دلال پروری در بازار فولاد با اخبار جعلی

به گزارش سرمایه نگر، در دورانی که کشور با تحریم‌های شدید مواجه شده و تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *