سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۳:۵۶ بعد از ظهر

فولاد روی ریل تفاهم نامه

به گزارش سرمایه نگر، با حضور معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه، تفاهم نامه همکاری بین راه آهن و فولاد مبارکه امضا شد.

بنابراین گزارش، محمد یاسر طیبنیا مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: در این تفاهم نامه مقرر شده فولاد مبارکه در تعمیر، تجهیز و خریداری لوکوموتیو با شرکت راه آهن همکاری موثر داشته باشد. بیش از ۶۰ درصد واردات و مواد اولیه از طریق راه آهن تامین می شود.

وی افزود: ۱۰ لوکوموتیو برای این شرکت خریداری و با هماهنگی‌های انجام شده قرار است ۴۰ لوکوموتیو دیگر به ناوگان معدنی از سوی فولاد مبارکه برای راه آهن تامین شود.

میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن نیز در این مراسم گفت: فولاد مبارکه مهمترین شرکت فولادی است که بسیاری از خطوط راه آهن برای تامین مواد مورد نیاز این شرکت فعالیت می‌کند. با امضای این تفاهم نامه گام بلندی در توسعه صنعت ریلی در حوزه باربری معدنی براشته می‌شود و قرار است این همکاری در زیر ساخت‌های دیگر ریلی هم با فولاد مبارکه برای سال‌های آینده ادامه داشته باشد.

وی افزود: توسعه صنعت ریلی و افزایش لوکوموتیو‌ها سبب خواهد شد تا در کنار فولاد مبارکه دیگر شرکت‌های حوزه صنعت هم از مزایای این تفاهم نامه بهره‌مند شوند. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *