سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۳:۱۳ بعد از ظهر

تجدید ارزیابی افق کوروش لغو شد

به گزارش سرمایه نگر، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از لغو برنامه افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی و بررسی تامین مالی از محل سود انباشته با امکان بهره مندی از معافیت مالیاتی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای چهارشنبه شد.

براین اساس، “افق” اعلام کرد: نظر به زمانبر شدن فرآیند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی مصوب ۶ بهمن سال ۹۹ و متعاقبا شفاف سازی ۲۱ مهر سال گذشته در خصوص آخرین وضعیت و دلایل زمانبر شدن، مقرر شد با عنایت به امکان بهره مندی از معافیت مالیاتی مقرر در بند ف تبصره ۲ قانون بودجه درباره افزایش سرمایه از محل سود انباشته، افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی در این مقطع کن لم یکن تلقی شده و در خصوص استفاده از این امکان در زمان مقتضی بررسی های لازم صورت پذیرد. همچنین اطلاع رسانی در ارتباط با افزایش سرمایه از محل سود انباشته متعاقبا اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ۷ بهمن سال ۹۹ از برنامه افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داده بود تا به منظور اصلاح ساختار مالی، سرمایه فعلی را از ۳۰۰ میلیارد به ۱.۵ هزار میلیارد تومان برساند. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *