سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲:۳۶ بعد از ظهر

زمان معارفه شرکت آماده عرضه اولیه اعلام شد

به گزارش سرمایه نگر، جلسه معارفه شرکت پخش رازی با نماد “درازی” ساعت ۱۰ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۸ و ۹ شهریور از طریق www.wachartv.com بصورت زنده پخش خواهد شد.

براساس این گزارش ، سرمایه گذاران و اشخاص دارای مجوز مشاور سرمایه گذاری می توانند سوالات را تا ساعت ۱۶ دوشنبه ۷ شهریور از طریق سامانه مختص عرضه های اولیه در تارنمای رسمی شرکت فرابورس به نشانی www.ifb.ir ارسال کنند.

شرکت پخش رازی ۱۶ تیر سال ۱۳۶۳ تأسیس و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و از مهر همان سال عملا فعالیت حرفه‌ای را آغاز کرد. این شرکت که در صنعت پخش دارو فعالیت می‌کند با بهره‌مندی بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی، یک انبار مرکزی، ۲۰ مرکز توزیع و برخورداری از ناوگان حمل و نقل با امکان حمل و توزیع داروهای حساس به دما و تخصصی، حدود ۱۰۰ هزار مترمربع فضای سردخانه و انبارهای سر پوشیده در حال فعالیت است.

سرمایه شرکت با ۱۰۶۴ نیروی انسانی در بدو تاسیس ۸۰ میلیون تومان بوده که طی ۱۰ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است. شرکت کیمیدارو ۳۰ درصد، داروسازی جابربن حیان ۳۰ درصد، داروسازی اسوه ۱۹.۷ درصد، سعید شکری و حبیب شکری هرکدام ۶.۶ درصد و محمدتقی شکروی ۶.۵ درصد سهام این شرکت را در اختیار دارند.

عمده فعالیت شرکت پخش رازی در داخل بوده ولی در خارج، اولویت فعالیت ها را در کشورهای منطقه قرار داده و از تمامی فرصت‌های ممکن در بازارهای منطقه برای تثبیت استفاده خواهد کرد. همه شرکت‌های تولیدی دارویی و کالاهای پزشکی و مراکز ارائه کننده خدمات بهداشتی و درمانی ایران و تولید و توزیع کنندگان دارو و کالاهای پزشکی در کشورهای منطقه مشتریان اصلی شرکت را تشکیل می‌دهند. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *