سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۴:۲۵ بعد از ظهر

«کچاد» گل کاشت و «برکت» از تجدیدی خود گفت

به گزارش سرمایه نگر، شرکت چادرملو با سرمایه اسمی ۱۱.۹ هزار میلیارد تومانی، گزارش عملکرد اردیبهشت و دو ماه سال مالی جاری را منتشر کرد.

براین اساس، “کچاد” در دوره اردیبهشت از فروش داخلی کنسانتره آهن، گندله، فولاد، آهن اسفنجی، آپاتیت، نرمه گندله و فروش صادراتی فولاد بالغ بر ۳.۵ هزار میلیارد تومان درآمد داشت.

این شرکت بورسی در عملکرد دو ماهه بالغ بر ۷.۴ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد و نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۴۵ درصدی روبرو شد.

همچنین مقدار ۳۴۹۷۰ تن شمش در بندر آماده حمل است که بعد از اتمام فرآیند فروش ، صورتحساب در اردیبهشت به ثبت می رسد. محاسبه نرخ فروش محصولات طبق نرخ اردیبهشت شمش (اسلب، بلوم و بلیت داخلی و صادراتی ) فولادخوزستان به مبلغ ۱۴.۷ میلیون تومان بود.

شرکت زر ماکارون با سرمایه اسمی ۸۰۰ میلیارد تومانی، گزارش عملکرد اردیبهشت و دو ماه سال مالی جاری را منتشر کرد.

براین اساس، “غزر” در دوره اردیبهشت از فروش داخلی انواع پودر کیک، رشته آش، پکیج، ماکارونی آشیانه ای؛ فرمی و رشته ای، لازانیا، محصولات فرعی و فروش صادراتی محصولات رشته ای بالغ بر ۳۹۸.۲ میلیارد تومان درآمد کسب کرد.

این شرکت بورسی در عملکرد دو ماهه بالغ بر ۴۳۴.۵ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد و نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۴۶ درصدی را به ثبت رساند.

هلدینگ دارویی برکت درخصوص رفع ابهامات از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها توضیح داد و توقف نماد آن با توجه به عدم رعایت ضوابط افشای اطلاعات با اهمیت، حداکثر برای ۲ روز کاری ادامه می یابد.

براین اساس، اکبر برندگی مدیرعامل “برکت” پیرو نامه ۳ خرداد در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام کرد: تجدید ارزیابی مورد نظر مربوط به ارزش گذاری سهام شرکت های مندرج در سرفصل سرمایه گذاری در شرکت های فرعی بر اساس ارزیابی کارشناسی و طبق قوانین و مقررات سازمان بورس است.

بنابراین گزارش، هلدینگ دارویی برکت سوم خرداد از موافقت هیات مدیره با افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داده بود که منوط به اخذ گزارش کارشناسی و اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان بورس و سایر تشریفات قانونی است. / بورس پرس

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *