سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۳:۱۴ بعد از ظهر

فروش ۱۰۶ میلیاردی «فرز»

به گزارش سرمایه نگر، اطلاعیه روز هفتم شهریور ماه نماد فزر در سامانه کدال عملکرد مالی و فروش مرداد این نماد را منتشر کرد. طبق این اطلاعیه فزر توانسته است در مرداد ماه ۳۰.۴ میلیارد تومان فروش داشته باشد. فروش مرداد ماه فزر ۱۳.۴ درصد به نسبت مرداد سال قبل رشد کرده است. بیشترین رشد فروش ماهانه در خرداد ماه امسال به نسبت خرداد سال قبل اتفاق افتاده است که رشد ۱۸۵۳ درصدی را نشان می دهد. دلیل این رشد نیز فروش کم فزر در خرداد ۱۴۰۰ است.

فزر در مجموع ۵ ماهه امسال ۱۰۶ میلیارد تومان فروش داشته است که این عدد به نسبت ۷۱.۵ میلیارد تومان فروش ۵ ماهه ابتدایی سال قبل ۴۸ درصد افزایش داشته است. تولید کانسنگ طلا با عیار ۱.۱۸ تا پایان مرداد ماه برابر با ۳۷۵ هزار تن بوده است که نسبت به مدت مشابه  سال قبل ۴ درصد پایین تر می باشد. فروش شرکت در این ماه برابر با ۲۳۱ هزار تن می باشد که نسبت به مدت مشابه ۱۵ درصد بیشتر شده است.

شرکت حدود ۲۴۰ هزار تن کانسنگ طلا از سال گذشته موجودی داشته است و همچنین از ابتدای سال تا پایان این ماه حدود ۱۴۴ هزار تن موجودی کرده است که مجموعا بیش از ۳۸۵ هزار تن کانسنگ طلا با عیار ۱.۱۸ گرم در تن موجودی دارد. همچنین شرکت تا پایان این ماه حدود ۱۲۰ هزار تن کانسنگ طلا با عیار پایین را از موجودی سنوات قبل برداشت و فروش داشته است که نسبت به مدت مشابه ۲۹ درصد کمتر بوده است. مقدار تولید و فروش کانسنگ طلا با عیار ۱.۱۸ در مرداد ماه ۱۰۵ هزار تن و ۶۲ هزارتن بوده است که نسبت به ماه قبل به ترتیب تولید ۱ درصد افزایش و فروش ۵ درصد کاهش داشته است. نرخ فروش کانسنگ طلا با عیار ۱.۱۸ با رشد ۳.۵ درصدی نسبت به ماه گذشته به ۴میلیون ۱۸۷ هزار و ۵۹۱ ریال / تن رسیده است.

نماد فزر در سال گذشته ۲۰۷ میلیارد تومان فروش داشته است و در ماه های قبل توانسته است حجم زیادی پول حقیقی به خود جذب کند و این روز ها در کف قیمتی عرضه خود به سر می‌برد.

سرمایه نگر

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *