پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
سرمایه نگر
سرمایه نگر

اثر قطعی اینترنت در بازار دلار ایران

به گزارش سرمایه نگر، قیمت دلار امروز در بازار آزاد نسبت به عصر پنجشنبه گذشته رنج بود.نرخ دلار آمریکا عصر امروز در بازار تهران با ۳۲ هزار و ۶۵۰ تومان به فروش رسید. نوسان محدود دلار در بازار امروز درحالی بود که در معاملات پشت خطی هر برگ اسکناس به یک قدمی مرز ۳۳ هزار تومان رسیده بود.

کاهش نرخ دلار در بازار همسایه

بازیگران ارزی امروز در هرات و سلیمانیه عقب نشینی کردند . قیمت دلار هرات امروز از نیمه کانال ۳۲ هزار تومان پایین آمد و با تقریبا ۲۵۰ تومان کاهش بر روی ۳۲ هزر و ۳۵۰ تومان قرار گرفت. در سلیمانیه هم نرخ دلار از مرز ۳۳ هزار توان فاصله گرفت و با ۱۵۰ تومان کاهش به قیمت ۳۲ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش رسید.

نرخ حواله درهم چقدر شد؟

نرخ حواله درهم امروز در مقایسه با دو روز قبل ۴۰ تومان افت کرد. قیمت درهم امروز ۹ هزار و ۴۰ تومان بود. نرخ برابری درهم به دلار ۳۳ هزار و ۲۰۳ تومان بدست آمد. این قیمت در مقایسه با قیمت نقدی در حدود ۴۵۰ تومان فاصله را نشان می دهد.

اثر قطعی اینترنت در بازار دلار

معامله‌گران می‌گویند قطعی اینترنت معاملات را کند کرده و  از سوی دیگر ترس از تجمعات موجب شده حتی گرایش حضور در بازار کمترشود و تقاضا برای خرید دلار کمتر شود.

قیمت اونس طلا در بازار جهانی

در بازار جهانی قیمت اونس طلا عملکرد بدی از خود ثبت کرد. فلز زرد رنگ‌جهانی در روزهای پایانی هفته بیش از ۲۵ دلار کاهش یافت و بر روی ۱۶۴۲ دلار قرار گرفت. قیمت اونس طلا امروز در محدوده ۱۶۴۵ دلار به فروش رسید.

قیمت طلا پایین آمد

در بازار داخلی ایران هم  قیمت طلا  ۱۸ عیار  عصر امروز ۱۹ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و  به ۱ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش رسید.

برگشت سکه به کانال ۱۴

به نظر می رسد نوسان محدود دلار موجب شده  قیمت سکه  هم سوخت کافی برای صعود نداشته باشد. از سوی دیگر ریزش قیمت  اونس طلا  توان معامله گران افزایشی را کاهش داده است.قیمت سکه امروز از کانال ۱۵ میلیون تومان به کانال ۱۴ میلیون تومان برگشت.

سکه امامی در بازار امروز با ۱۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان به فروش رسید.این قیمت در مقایسه با ۲ روز پیش ۶۰  هزار تومان کاهش را نشان می دهد .  / اکو ایران

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

بیت‌کوین وارد منطقه ناشناخته شد

 به گزارش سرمایه نگر به نقل از کوین، نیکلاس مرتن بنیان‌گذار دیتادش بعد از سقوط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *